seprator

We are Creating Beautiful World

seprator

  This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:

  Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my blog. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)

  …or something like this:

  The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.

  As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!

   

   

  Renkli bir hayata sahibiz. Çevremizde bir renk cümbüşü alıp basını gitmiş durumdadır. Resimde de vazgeçilmez temel eleman olma konumu ta ilk medeniyetlerden itibaren sağlanmış durumdadır.

  Resim sanatında çizgi, desen, ritim-hareket, denge, doku- renk, açık-koyu değerleri, bicim, oran-orantı, perspektif gibi kavramlar vazgeçilmesi               imkansız resim elemanlarıdır. Bütün bu elemanlar bir araya gelerek resmi oluşturduğunu söyleyebiliriz.

  Sanat’ın alışılagelmiş kuralları arasında sıra dışılık, benimsediğim formlar arasında tekdüzelikten kaçış, ayrıntıların nesnelliği ve bilinç altı düş yorumculuğu; Hayatıma indirgediğim bir bölge gibi yakalamasıyla başlamıştı belki de benliğimi  resim dünyasına aktarırken , renklere duyduğum ilginin temel nicelik sebebi…

  Sanırım buydu beni çeken; Bilinç altında renkleri aramak ve formları özdeşleştirmek, gölgeleri boyamak gibi; Yeniliğe doğru adım adım, tekrar ve tekrar, var oldukça imgesel, var oldukça renkli, var oldukça sanat, var oldukça resimler…

                                Ressam

                            Mustafa GÜNAY

  Bizi Takip Edin

  Ziyaretçiler

  Online: 3
  Bugün: 9
  Bu hafta: 37
  Toplam: 33185
  shape
  Ressam Musatafa Günay'ın Resmi web sitesinde yer alan yazılı ve görsel tüm materyallerin yasal hakları saklıdır.