seprator

ÖZGEÇMİŞİ

seprator
services_thumb

Ben Kimim?

1984 yılında Hatay’ın Altınözü ilçesinde doğdu. İlkokul, Ortaokul ve lise eğitimini Hatay’ın Altınözü ilçesinde bitirdi. 1999 yılında İl çapında düzenlenen resim yarışmasında Hatay birincisi oldu. Lise eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli Resim atölyelerinde Güzel sanatlara hazırlık kurslarına katildi.
2001 yılında Yüzüncüyıl Üniversitesi El Sanatları bölümünü kazandı. Buradaki eğitim sürecinde birçok sergide eserleriyle iştirak etti. Resim, Ahşap boyama, Alüminyum folyo, Kok boya, Hali- Kilim alanlarında kendini geliştirerek, 2003 yılında şahsi KARMA TEKNiK sergisini açtı. Bu süre zarfında İki yıl Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfında Resim Öğretmenliği yaptı. Aynı zamanda iki yıl boyunca üniversitenin tiyatro ekibinin yönetmenliğini yaptı. Yüzüncü yıl Üniversitesi El Sanatları Bölümünü bitirdikten sonra, resim sanatı alanında kendini daha iyi geliştirmek maksadıyla, Azerbaycan’a gitti.

2005 yılında Azerbaycan Devlet Ressamlık Akademisinin resim bölümüne dahil oldu. Burada bir sene dil hazırlık kursu olmak üzere, 4 lisans ve 2 Yüksek lisans olmak üzere 7 sene sanat eğitimi aldı. Bu süre zarfında alanında kendini daha iyi geliştirerek birçok ülkenin (Almanya, Amerika, İsrail, Türkiye, Kıbrıs, İran, Azerbaycan vs. ) Sefirlik ve Devlet organlarınca düzenlenen Resim sergi ve yarışmalarında eserleriyle iştirak ederek, birçoğunda eserleri derecelere layık görülmüştür. Bu eserlerin birçoğu ilgili ülkenin sefirlik ve devlet organınca alınmıştır. Resim lisans eğitimi süresinde her yıl Azerbaycan’da ve yaz dönemlerinde Türkiye’de olmak üzere, gerek üniversitelere hazırlık, gerek hobi amaçlı özel kurslar verdi. Yüksek Lisans yaptığı esnada, Bakü Türk Anadolu Lisesinde öğretmenlik yaptı. 2011 yılında yazdığı RESİM SANATININ TEKNİK VE AKIMLARI isimli kitabı Bakü’de yayıma girdi. Yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü. 2 yıl İstanbul Gökkuşağı Kolejinde öğretmenlik yaptı.

Hal hazırda Azerbaycan Mimarlık Ve İnşaat Üniversitesinde, Mimari İncesanat Eserlerin Restorasyonu alanında doktora ve İstanbul Gelişim Üniversitesinde Öğretim görevlisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

7

Artist. is Creative Styled HTML Template.

Nulla molestie laoreet suscipit. Integer eget cursus quam. Maecenas sit amet pulvinar risus. Vivamus et sagittis odio. Aliquam vel arcu ac eros elementum lobortis.
about_team
Senior Devloper
Vestibulum aliquam non ligula sed scelerisque. Quisque ut imperdiet risus. Phasellus vel leo justo. Etiam luctus neque vitae tempor tempus
about_team
Senior Designer
Vestibulum aliquam non ligula sed scelerisque. Quisque ut imperdiet risus. Phasellus vel leo justo. Etiam luctus neque vitae tempor tempus
about_team
Company CEO, Marketing
Vestibulum aliquam non ligula sed scelerisque. Quisque ut imperdiet risus. Phasellus vel leo justo. Etiam luctus neque vitae tempor tempus

Just Bloging

Skype hesabımız...
Renkli bir hayata sahibiz. Çevremizde bir renk cümbüşü alıp basını gitmiş durumdadır. Resimde de vazgeçilmez temel eleman olma konumu ta ilk...

Clients Say's

  • Bu yazı denemedir.

    Stephanie Dale

  • Kamleshyadav was genuinely interested in my business and what I needed to convey with my website and social media connections. It also helps that he’s quick.

    Jill Moonie

  • Kamleshyadav helped Northern Rivers Wildlife Carers update our website with a new theme and some nifty features including a link to an online giving site.We would recommend him to anyone .

    Sandy Norris

Bizi Takip Edin

Ziyaretçiler

Online: 3
Bugün: 13
Bu hafta: 50
Toplam: 34208
shape
Ressam Musatafa Günay'ın Resmi web sitesinde yer alan yazılı ve görsel tüm materyallerin yasal hakları saklıdır.